Čtvrtek, 23. Října 2014

ZpětZpět

Vývojář datových skladů (4CB5BA)

Náplní práce je vývoj řešení v rámci datového skladu na základě analytických požadavků. Vývojář je zde zodpovědný za veškernou realizaci včetně nasazení do provozu.

Náplň práce:

  • Aktivní spolupráce s analytikem při vývoji daného řešení
  • Analýza a rozvoj procesů elektronické výměny dat s dodavateli a zákazníky
  • Optimalizace SQL při zpracování velkých objemů dat
  • Pečlivé provádění testů podle testovacích scénářů
  • Tvorba vývojové a technické dokumentace
  • Poskytování podpory po nasazení vyvinutého řešení do provozu

Požadujeme:

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • Znalost databáze Oracle/PLSQL (schopnost agregace údajů, transformace dat apod.)
  • Znalost problematiky DWH, ovládání modelovacího jazyka UML
  • Aktivní znalost testovacích a ladících technik
  • Zkušenosti z oblasti vývoje software
  • Schopnost algoritmizace zadání
  • Angličtina slovem i písmem (min. na úrovni technické dokumentace)
  • Silné komunikační dovednosti

Výhodou:

  • Zkušenosti s optimalizací DB výkonu
  • Zkušenosti s finančními službami a bankovním sektorem

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti s velkým prostorem pro seberealizaci
  • Odborné vzdělávání
  • Stravenky, flexipasy
  • Pět týdnů dovolené
  • Výrazné zaměstnanecké výhody

Typ pracovního poměru: Pracovní smlouva

Lokalita: Praha

Datum vložení inzerátu: 27.02.2013

Petra Husarová
Colorbee, s.r.o.
T: 235 312 517

ZpětZpět

Top 10

C++ Developer 1
Project Managers 2
Junior Test Engineer 3
Senior C/C++ Developer 4
Specialista technické podpory s ŠJ a AJ 5
Konzultant Enterprise Architektury 6
Senior JEE Developer/Architect 7
iSeries Developer 8
iSeries Developer Junior 9
Data Warehouse / BI technical specialist 10