Středa, 23. Dubna 2014

ZpětZpět

IT Governance Consultant (66B7CF)

Vezměte na sebe zodpovědnost za komplexní řízení IS/IT cyklů ve velké prestižní společnosti a poskytujte profesionální konzultace klíčovým zákazníkům.

Náplň práce

  • Komplexní řízení IS/IT procesů
  • Řízení a udržování životního cyklu IS
  • Formulace a řízení požadavků na IS
  • Hodnocení informačních systémů, návrh a organizace jejich provozu
  • Podíl na projektovém řízení
  • Využívání metodik COBIT, ITIL, ISO 20000

Požadujeme

  • 4-5 let zkušeností v IT
  • Relevantní zkušenosti s činností konzultanta
  • Vynikající orientaci a širokou znalost různých IT produktů a platforem
  • Velmi dobrou znalost anglického jazyka (min. úroveň B1)
  • Silné komunikační a prezentační schopnosti
  • Profesionální vystupování a jednání, spolehlivost
  • Silně proaktivní přístup a flexibilitu

Výhodou

  • VŠ vzdělání - IT oblast
  • Zkušenosti z IT Security, IT Architektury, apod.

Nabízíme

  • Samostatnou a kreativní práci na prestižních IT projektech
  • Zázemí týmu zkušených profesionálů v rámci silné poradenské společnosti
  • Příležitost pro rozvoj znalostí a zkušeností
  • Možnost profesního růstu
  • Firemní benefity

Typ pracovního poměru: Pracovní smlouva

Lokalita: Praha

Datum vložení inzerátu: 17.04.2013

Petra Husarová
Colorbee, s.r.o.
T: 235 312 517

ZpětZpět

Top 10

C++ Developer 1
Project Managers 2
Junior Test Engineer (Web) 3
Junior Test Engineer 4
Senior C/C++ Developer 5
Specialista technické podpory s ŠJ a AJ 6
Konzultant Enterprise Architektury 7
Senior JEE Developer/Architect 8
iSeries Developer 9
iSeries Developer Junior 10